Venezia Mega Residence Venezia Mega Residence

İnşaat İstanbul, İstanbul İnşaat Şirketleri,
İstanbul

Adres: Karadeniz Mahallesi, No:408, Eski Edirne Asf., 34250 Gaziosmanpaşa İstanbul

Telefon: 0(212) 618 81 01

Cep Telefonu: 0(553) 550 98 90

E-posta Adresi info@gursoyrealty.com

İnternet Sitesi: http://www.gursoyrealty.com

Harita Konumu: Tıklayınız

Ürün ve Hizmetler
Gürsoy Realty, İstanbul'a tutkuyla bağlı, tarihi eserlerin restorasyonuna yıllarını vermiş, İstanbul'da AVM sektöründe Vialand ve Venezia ile en fazla satın alınabilir ve kiralabilir alanlarına sahip olan; İstanbul’a değer katan önemli projelerde imzası bulunan Gürsoy Grup'un ve Türkiye'nin en önemli emlak yatırımlarını portföyünde bulunduran, yatırımı değeriyle buluşturmada profesyonel bir "Tam Hizmet" gayrimenkul yatırım ve danışmanlık ajansıdır.

Bu toprakların yatırım değerini karış karış bilen, var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen Gürsoy Grup, 30 yıla yaklaşan mesleki tecrübesiyle Süleymaniye Cami, Ortaköy Cami, Piyale Paşa Cami, Galata ve Yenikapı Mevlevihanesi'nin yanı sıra Kutsal Topraklar’da yer alan Harem-i Şerif'de Osmanlı revaklarının restorasyonunu da yaparak kendine duyulan güveni haklı çıkardı.

İşte bu saygın grubun önemli bir parçası olan Gürsoy Realty, kendi projelerinin yanında size en uygun proje tekliflerini sunmadan önce yatırım, iş ve sosyal anlamda beklentilerinizi bugünden doğru analizlerle belirleyen, gelecekte yüzünüzü güldüren yatırımlarla buluşmanızı sağlayan profesyonel danışman kadrosuyla hep yanınızda yer alacak.

Gürsoy Realty, bundan sonra gerek İstanbul gerekse yatırımla ilgili her şeyi, her zaman danışabileceğiniz bir yatırım dostunuz. Üstelik emlak danışmanlığı, ağırlama, bürokratik danışmanlık ve satış sonrası hizmetlerinde tek kuruş komisyon almadan, her ihtiyacınızı ânında karşılayacak bir yardımcınız olacak.

................................................................................

شقق سكنية للبيع

مشروع فينيسيا اسطنبول

مشروع سكن فينيسيا

فينيسيا اسطنبول

شقق للبيع في اسطنبول

شقق مجمعات سكنية اسطنبول

مجمع للسكن اسطنبول

.................................

1977 Apartments

221 Offices

5 Blocks

1 Palace block


Apartments For Sale İstanbul

 

Anahtar Kelimeler


 
Reklam Alanı Reklam.link Maddi Destekli Linkler