Ağababa Restaurant Döner Yemek Ümraniye Ağababa Restaurant Döner Yemek Ümraniye

Yemek İstanbul, İstanbul Restaurant,
İstanbul / Ümraniye / Esenşehir

Adres: Esenşehir Mah. Esenşehir Ümraniye İstanbul

Telefon: 0(216) 420 62 62

Fax Numarası: 0(216) 420 62 49

Diğer Telefonları: 0(216) 420 62 48

İnternet Sitesi: http://www.agababadoner.com/

Harita Konumu: Tıklayınız

Online Sipariş: yemeksepeti.com

Firma Bilgileri

Ümraniye Bölgesinde Döner Ve Sulu Yemek Yiyebileceğiniz 1. Sınıf Lokanta Hızlı Sipariş: 0216 420 62 62

Ürün ve Hizmetler

Ağababa Döner, odun ateşinde pişen, nefis yaprak dönerinin yanı sıra, kebapları, ızgaraları, çorbaları, zeytinyağlıları, sulu ev yemekleri, mezeleri, tatlıları ve tüm lezzetleriyle, geleneksel Osmanlı yemek kültürünü de günümüze taşımaktadır.


2010 yılının Mart ayında açılan Ağababa Döner’in başarısının arkasında Polesan Catering güveni yer almaktadır. Polesan Catering’e gelen istekler sonucu, Ağababa Döner bir restoran olarak hizmete girmiştir. Ağababa Döner, çok kısa sürede, gerek lezzet kalitesi, gerek sunumu, güleryüzlü hizmetiyle, yalnız yakın çevrenin değil, İstanbul’un uzak köşelerinden de, özellikle yemek yemeğe gelen misafirlerini ağırlamaya başlamıştır. Ağababa Döner, yılların deneyimi ve yenilikçi tavrıyla lezzet, büyümesini istikrarlı bir biçimde nesilden nesile sürdürmeye kararlıdır.


Döner satan birçok mekan, daha kısa sürede daha fazla satış imkanı sunan fast food akımına ayak uydururken, Ağababa Döner, Türk mutfağının lezzetli kebap ve sulu yemek çeşitlerini sunmayı tercih etmiştir. İşin mutfağından gelen işletme sahibi Himmet Polat, “Bir milletin geleceği yediği gıdaya bağlıdır” sözünü Ağababa Döner’in misyonu olarak görmüş ve bu tavrını her ayrıntıda yansıtmaya çalışmaktadır. Polesan Catering, kazandığı devlet ihalelerindeki başarıları, eğitim kurumları, uluslararası kuruluşlar, hastaneler ve sağlık kurumları, fabrikalar, otel ve misafirhaneler, yurtlar ve iş merkezlerine uzanan geniş müşteri portföyü, onu nasıl sektörün saygın ismi yapmışsa, Ağababa Döner de, tıpkı Polesan gibi emin adımlarla büyümeyi hedeflemektedir. 


 

Anahtar Kelimeler