Ataşehir Vip Örnek Akademi Ataşehir Vip Örnek Akademi

Eğitim İstanbul, İstanbul Çeşitli Kurslar,
İstanbul / Ataşehir / Örnek

Adres: Örnek mah.Şehit Cahar Dudayev Caddesi no:66

Telefon: 0(216) 470 82 82

Cep Telefonu: 0(553) 779 77 41

E-posta Adresi ornekakademivip@gmail.com

İnternet Sitesi: https://vipornekakademi.business.site/

Harita Konumu: Tıklayınız

YOL TARİFİ: google.com

Firma Bilgileri

 VİP SINIFLAR - BUTİK SINIFLAR - GRUP DERSLERİ -ÖZEL DERSLER - SINAVLARA HAZIRLIK -İNGİLİZCE -KPSS

Ürün ve Hizmetler

VİP ÖRNEK AKADEMİ ATAŞEHİR

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde faaliyet gösteren Vip Örnek Akademi kurumu olarak bizler ortaokul seviyesinden başlamak üzere lise ve üniversite hazırlık dönemlerine yardımcı olması amacıyla İstanbul eğitim sektöründe son derece nitelikli bir hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Çocuklarınızın daha iyi bir eğitim aldığından emin olmanızı sağlayacak olan kurumumuz bünyesinde alanında uzman öğretmenlerimizle birlikte çocuklarınızdan en yakından ilgilenme fırsatını da dengeli bir şekilde korumakta olduğumuz öğrenci sayılarımız sayesinde başarabiliyoruz. Uzman eğitmenlerimizin öğretim yöntemlerinde benimsediği yenilikçi anlayışlar sayesinde çocukların eğitim süreçlerinde aldığı bilgilerin daha kalıcı olmasını sağladığı çalışmalarımızda sizlere kaynak kitaplar konusunda da aynı anlayışla hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Her biri uzun süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılmış olan kaynak kitaplarımızda yer verilen bilgilerin tamamının güncel olduğundan emin bir şekilde sizlere hizmet verildiğini de garanti altına alıyoruz. Bu sayede öğrencilerin hazırlanmakta olduğu sınavlarda kendilerine en iyi şekilde güvenerek rahat bir biçimde sınavlara girip dilediği sonuçları almasını da mümkün hale getiriyoruz. Geniş kadromuz sayesinde tüm öğrencilerimizle birebir ilgilenme fırsatı bulabildiğimiz kurumumuzda sizlerin taleplerine en kısa sürede cevap verebiliyoruz.

Eğitimlerimiz sırasında sadece sınıflarda verilen tekdüze eğitimlere ek olarak yenilikçi eğitim anlayışının bir gereği olan çok sayıda farklı öğretim uygulaması ile birlikte sizlerin en kaliteli şekilde hizmet almasını da mümkün hale getiriyoruz. Her geçen gün daha da büyüyen kadromuz ve gelişen eğitim anlayışımızla sizleri de kurumumuza bekliyoruz.
 

Anahtar Kelimeler